Xfelgi.pl


Wystaw Komentarz
Ocena (0 z 0 głosów)

Nazwa: Xfelgi.pl
Adres: Piotrkowska, 4C
Kod pocztowy: 97-330
Miejscowość: Poniatów
Telefon: 509 700 012
WWW: https://xfelgi.pl/


Felgi 20 cali

Firma Xfelgi.pl Michał Kiełkiewicz, prowadząc serwis sprzedażowy online, stara się dostarczać potrzebny asortyment klientom z całego kraju. Proponuje dostępne w niewygórowanej cenie alufelgi, dystrybuowane w różnych rozmiarach. W ofercie można znaleźć także modele do dużych aut dostawczych (np. felgi 19, 20 cali).

Kadra sklepu chętnie odpowiada na wszelkie pytania dotyczące sprzedawanych produktów. Aby ułatwić składanie zamówienia, przygotowała i udostępniła na stronie serwisu funkcjonalną wyszukiwarkę, dzięki której można prosto oraz szybko znaleźć felgi w potrzebnym rozmiarze. 

Dostawca prowadzi również dystrybucję czujników ciśnienia opon TPMS. Poleca taki zakup każdemu, kto chce kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo własne i współpasażerów podczas podróży samochodem. Zarówno felgi, jak i czujnik są dostarczane gratis wraz z przydatnym, darmowym zestawem montażowym w komplecie. Sklep może zrealizować zamówienia pojedyncze oraz hurtowe. Zaprasza odbiorców biznesowych do stałej współpracy. 

Data dodania: 2022-07-06

Pozostałe Firmy

Image

ARTFOL Sp. z o. o. s.k.

Artfol to producent folii stretch oraz wielu, rozmaitych elementów  i produktów, bazujących na niej. Są one wykorzystywane w codziennym życiu każdej osoby, dlatego oferta wspomnianej firmy cieszy się sporą popularnością. Można się z nią zapoznać na stronie internetowej, dostępnej pod adresem: artfol.pl, gdzie producent zaprezentował kompleksowe propozycje, warte rozważenia.

Wśród nich wymienić należy między innymi:

 • worki na śmieci,
 • folie do pakowania żywności,
 • woreczki i koperty foliowe w rozmaitych formatach,
 • folie pęcherzykową,
 • woreczki polipropylenowe.

Są to jak widać produkty, których wykorzystanie jest powszednie w życiu każdego człowieka, zarówno osoby prywatnej, jak i przedsiębiorstw i firm o zróżnicowanym zasięgu funkcjonowania. Producent dba o jakość oferowanych rozwiązań, dlatego warto mu zaufać.

Image

wyprawkowy

Twój termin porodu wypada w okresie późnojesiennym lub zimowym? Musisz więc zadbać o to, żeby do czasu rozwiązania zebrać wszystkie niezbędne rzeczy. Będzie ich znacznie więcej niż latem. Zatem dobrym pomysłem, będzie spisanie wszystkich produktów, które musi zawierać wyprawka dla noworodka. Listę na zimę znajdziesz na stronie internetowej sklepu Wyprawkowy.pl. Staranne wypunktowanie niezbędnych artykułów jest ogromnym ułatwieniem dla przyszłej mamy.

Oczywiście wszystkie przedstawione tam produkty można w kupić w ich sklepie – stacjonarnie bądź internetowo. Asortyment sprowadzany jest od znanych i cenionych producentów, co daje gwarancję najlepszej jakości w atrakcyjnie niskich cenach.

Skompletuj wyprawkę kilka tygodni przed porodem i ze spokojem czekaj na to, aż Twoje maleństwo pojawi się na świecie. 

Image

Klinika Okulistyczna Zbigniew Wyrzykowski

Laserowa korekcja wady wzroku to zabieg, który może być wykonywany u wielu pacjentów, szczególnie tych, którzy ukończyli 21. rok życia. Ewentualnym przeciwwskazaniem jest zaburzona gospodarka hormonalna, czy też problemy z właściwym funkcjonowaniem tarczycy. Wszystkie osoby zainteresowane poprawą swojego wzroku, muszą poddać się badaniom kwalifikacyjnym, w których trakcie mogą wystąpić przeciwwskazania, takie jak:

 • jaskra,
 • zaćma,
 • zaburzenia siatkówki związane z cukrzycą,
 • obecność rozrusznika serca,
 • ciąża,
 • skłonność do tworzenia się bliznowców.

Celem operacji wzroku jest trwała korekcja wady, dzięki czemu pacjent nie będzie musiał nosić okularów ani też soczewek kontaktowych. Klinika okulistyczna w Łodzi, zajmująca się przeprowadzania tego typu zabiegów, znajduje się na stronie wyrzykowski.net. Klienci mogą liczyć na fachową obsługę oraz opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy, dla których dobro pacjenta jest kwestią priorytetową.

© Copyright 2023 | www.magazyn-poc.pl