TROTKA sklep wędkarski Warszawa


Wystaw Komentarz
Ocena (0 z 0 głosów)

Nazwa: TROTKA sklep wędkarski Warszawa
Adres: Modzelewskiego, 23
Kod pocztowy: 02-679
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 791 650 980
WWW: https://sklep-wedkarski.waw.pl


Pellet haczykowy

Przedsiębiorstwo Trotka to sklep internetowy oferujący najwyższej jakości asortyment dla rybaków. W ofercie znaleźć można produkty takich marek jak Kamasan, Okuma, Guru, Ringers, TORNADO, Skretting i innych. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej!

Na asortyment składają się takie akcesoria jak pellet haczykowy, haczyki, żyłki, wędki, kołowrotki, sprzęt biwakowy, odzież idealna na rybackie wypady, zanęty, kotwice, ciężarki, siatki na ryby — lista produktów jest bardzo długa. Jeżeli poszukujesz czegoś konkretnego, to pomocą służą też doświadczeni sprzedawcy, którzy sami są pasjonatami wędkarstwa. Warto również dodać, że coś dla siebie znajdą zarówno osoby lubiące łowić w rzekach, jeziorach, stawach, jak i w morzu. W ofercie jest wszystko, czego potrzeba, by złowić rybę niemalże każdego gatunku.

Data dodania: 2022-08-27

Pozostałe Firmy

Image

Qdent Warszawa

Wśród osób unikających stomatologa ze strachu znajdują się nie tylko osoby bojące się bólu. Duża część pacjentów obawia się też wysokich kosztów leczenia, co wcale nie jest dziwactwem, gdyż koszty usług stomatologicznych faktycznie nie należą do najtańszych. Jeszcze droższe są zaawansowane zabiegi, na przykład leczenie kanałowe, czy zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej bądź protetyki.

Jednak nawet w przypadku chęci wykonania takich zabiegów nie trzeba poważnie nadwerężać swojego budżetu, zawsze bowiem można znaleźć korzystniejszą ofertę. Zdecydowanie przedstawia taką dentysta z Warszawy. Cennik zaprezentowany na stronie qdent.pl każdy powinien uznać za przystępny, co dotyczy nie tylko standardowych zabiegów, lecz również bardziej zaawansowanych, z wszystkich możliwych obszarów stomatologii.

Image

PITERSON Sp. z o.o.

Jeśli szukasz doświadczonego, godnego zaufania property managera, to firma Piterson zdecydowanie jest tym, czego szukasz! Profilem działalności firmy jest przede wszystkim zarządzanie wspólnotami w Warszawie. Tego typu pomoc każdorazowo rozpoczynana jest od wykonania audytu, który pozwala umożliwia rozeznanie na temat jej aktualnej sytuacji. Na tej podstawie opracowywane są cele, do których dalej dąży się w procesie administrowania. 

Następnie przedstawiane są wyniki analizy w zakresie:

  • obniżenia kosztów obsługi budynku,
  • poprawy jakości pracy obecnych serwisów,
  • uzyskiwania pożytków z nieruchomości,
  • ustalenia efektywnych procedur funkcjonowania wspólnoty,
  • oszczędności energii elektrycznej i cieplnej,
  • podniesienia zadowolenia mieszkańców.

Wejdź na piterson.pl - znajdziesz tam więcej szczegółów na temat oferty!

Image

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.

Jednym z najistotniejszych elementów podczas przygotowań do ślubu, jest wybór odpowiedniego pojazdu. To właśnie w nim Para Młoda uda się do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, a następnie pod salę weselną. I choć część z nich decyduje się na nietypowe środki transportu, takie jak bryczka, to w dalszym ciągu to właśnie eleganckie i nowoczesne samochody cieszą się największym uznaniem. Jednym z nich jest cabrio do ślubu dostępne w Warszawie, w ofercie firmy Vip Cars Warsaw.

Jest to samochód sportowy i niezwykle oryginalny, przez co na długo pozostanie w pamięci wszystkich zaproszonych gości. Co równie ważne, w przypadku takiej chęci, istnieje możliwość wynajęcia pojazdu z doświadczonym kierowcą, który zawiezie Parę Młodą w wyznaczone miejsce, w sposób bezpieczny i sprawny. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich osób nieposiadających własnego auta lub też takich, które chcą przejechać się luksusowym, dobrze wyposażonym i zadbanym samochodem.

© Copyright 2024 | www.magazyn-poc.pl