Transport System


Wystaw Komentarz
Ocena (0 z 0 głosów)

Nazwa: Transport System
Adres: Polska, 19
Kod pocztowy: 81-339
Miejscowość: Gdynia
Telefon: +48 58 760 09 27-29
WWW: https://tscars.pl/


Wynajem busów osobowych

Nowoczesne modele samochodów na wynajem umożliwiają transport w różnorodnych okolicznościach. Na stronie internetowej tscars.pl można obejrzeć auta i dokonać rezerwacji z wykorzystaniem dostępnego formularza. Przeznaczone do przewozu większej liczby osób pojazdy dysponują ubezpieczeniem, są też regularnie serwisowane.

Decydując się na wynajem busów osobowych, można się cieszyć komfortem oraz bezpieczeństwem. Auta posiadają bogate wyposażenie, które doskonale sprawdzi się na krótkich i długich trasach. Cena uzależniona jest od długości trwania umowy. Im dłuższy wynajem, tym niższy dobowy koszt wypożyczenia.

Data dodania: 2023-09-24

Pozostałe Firmy

Image

DOWAN Sp. z o.o.

W szkołach, przychodniach czy też innych miejscach użyteczności publicznej doskonałym rozwiązaniem w przypadku transportu osób starszych i niepełnosprawnych, które mają kłopoty z samodzielnym poruszaniem się, może okazać się ratunkowe schodowe krzesło ewakuacyjne EvacChair 300H, które powinno być umieszczone w strategicznych miejscach budynku. Jest to krzesło o ładowności ok. 150 kg, z ramą w kolorze niebieskim, a siedziskiem i oparciem głowy zaś w kolorze żółtym. Krzesełko to jest wyposażone, m.in. w:

  • pasy bezpieczeństwa, służące do mocowania pacjenta,
  • uchwyty ścienne,
  • osłonę przeciwpyłową w kolorze żółtym,
  • instrukcje obsługi na płycie CD.

Jak posługiwać się takim krzesełkiem? Na dowan.com.pl zaprezentowano demonstracyjny film video, pokazujący obsługę krzesełka EVAC CHAIR model 300H do zjazdu w dół, 600H z dodatkowymi uchwytami transportowymi czy też model IBEX TransSeat do zjazdu po schodach w dół i wjazdu po schodach do góry i do jazdy na płaskich dystansach.

Image

"MEDAMI" Teresa Derebecka

Choroby serca to poważny problem społeczeństwa, które żyje w XXI wieku. Dotychczas nie notowano tylu przedwczesnych zgonów z powodu niewydolności krążeniowo-oddechowej. Wielu z tych przedwczesnych zgonów można by uniknąć. Wystarczyłaby odpowiednia profilaktyka i zmiana złych nawyków. Kardiolog z Gdyni przypomina o regularnych badaniach kardiologicznych. Powinni wykonywać je pacjenci ze zdiagnozowaną wadą serca i po przebytym zawale. Jednak nie tylko. O takich badaniach powinny pamiętać również osoby, np.:

  • z nadwagą i otyłością,
  • ze zdiagnozowaną cukrzycą czy chorobami tarczycy,
  • z rodzin, w których był przedwczesny zagon z powodu nagłego zatrzymania krążenia.
  • Na medami.pl można znaleźć więcej informacji o regularnych konsultacjach kardiologicznych.

Za przedwczesny zgon uznaje się zgon osób, które zmarły na serce poniżej pięćdziesiątego roku życia. Po pięćdziesiątym roku życia zaś warto odwiedzać kardiologa regularnie. To właśnie wówczas, zwłaszcza wśród mężczyzn, odnotowuje się zwiększone ryzyko wystąpienia zawału serca.

Image

GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.

Biuro sprzedaży może zaproponować swoim klientom atrakcyjne mieszkania. Oferowane nieruchomości są nowe, zostały wybudowane przez doświadczonego dewelopera. Można od razu je urządzić dla siebie lub na wynajem krótko czy długoterminowy. Mieszkania w Gdańsku zlokalizowane są w atrakcyjnych częściach miejscowości. 

Na stronie hossa.gda.pl osoby zainteresowane zakupem mogą zapoznać się z całą listą dodatkowych usług, które świadczy biuro. Oprócz sprzedaży nieruchomości, pracownicy mogą przygotować projekty aranżacyjne wnętrz lub zlecić wykończenie całego lokalu. Każdy klient otrzymuje indywidualną wycenę.

© Copyright 2023 | www.magazyn-poc.pl