Teasome Sp. z o.o.


Wystaw Komentarz
Ocena (0 z 0 głosów)

Nazwa: Teasome Sp. z o.o.
Adres: Zakrzowiecka, 29
Kod pocztowy: 30-376
Miejscowość: Kraków
Telefon: 882550083
WWW: https://teasome.pl/


Herbata japońska matcha | Teasome Sp. z o.o.

W ofercie sklepu Teasome znajdują się herbaty z różnych zakątków świata. Jego klientami są miłośnicy japońskich smaków, na których czeka matcha. To sproszkowana zielona herbata wykorzystywana jako substytut kawy, która jest podawana w czarkach. Wykazuje działanie odprężające, a ponadto wpływa na koncentrację, dlatego sięgają po nią osoby przygotowujące się do egzaminów. Herbata ta powinna być zalewana wodą w temperaturze wynoszącej 80 stopni Celsjusza, co uchroni przed utratą cennych właściwości.

Jej skład to między innymi L-teanina, zmniejszająca stres i odczuwanie niepokoju. Japońska herbata matcha jest zamawiana ze względu na właściwości antyoksydacyjne, chroniące przed przedwczesnym starzeniem organizmu. Zwiększa energię do działania i ma działanie pobudzające, które utrzymuje się dłużej w porównaniu do kawy. Matcha ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego i znajduje zastosowanie wśród osób mających problemy z zasypianiem. Odznacza się gorzkim smakiem i bywa dodawana do deserów.

Data dodania: 2022-10-16

Pozostałe Firmy

Image

Nieruchomości Imper s.c. Joanna Szafirska, Agnieszka Pejko

Zimowy pobyt w górach może obfitować w niezapomniane atrakcje. Na stronie vipapartamenty.pl znajdują się niezbędne informacje, jak zorganizować kuligi w Zakopanem. Jeśli aura sprzyja, do dyspozycji zorganizowanych grup pozostaje aż sześć ofert zorganizowania takiego wyjątkowego eventu w sercu gór. Ceny kształtują się w zależności od tego, czy wyprawa saniami zostanie połączona z poczęstunkiem przy ognisku lub innymi atrakcjami, na przykład góralską muzyką na żywo.

Do wyboru są także rozmaite trasy w różnych czasach przejazdu. Najdłuższe przewidują wypady do Doliny Chochołowskiej lub Kościeliskiej, ale można udać się między innymi pod Giewont czy na Krzeptówki. Szczególnie efektowną opcją będzie kulig z pochodniami pod rozgwieżdżonym górskim niebem. Nieograniczone możliwości organizatorów przewidują imprezę nawet na 200 osób.

Image

KRYSZTAŁ Spółka Jawna Jadwiga Burzej, Krzysztof Burzej

Na stronie internetowej dbamokregoslup.pl znaleźć można wyrób wręcz dedykowany kobietom, które w niedalekim czasie urodziły. Chodzi tutaj oczywiście o pas ortopedyczny, który przyjmuje miano poporodowego. Jego głównym zadaniem jest wzmacnianie rozciągniętych w czasie ciąży mięśni brzucha, co zapewnia o wiele szybszy powrót do formy po urodzeniu.

Noszenie tego pasa uznać można za funkcjonalne, ponieważ sprawdza się on również w przypadku porodów cesarskich. Chodzi tutaj o to, iż produkt jest w stanie zabezpieczyć okolice nacięcia przed wystąpieniem przepukliny brzusznej, a zarazem łagodzi bóle rany pooperacyjnej. Jest to zatem świetne rozwiązanie dla każdej kobiety, która właśnie urodziła, bądź spodziewa się dziecka. Zatem warto odwiedzić ww. stronę, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak i o innych wyrobach dedykowanych zdrowemu ciału.

Image

MAREK SOLARZ STUDIO MS

Restauracje, hotele oraz miejsca użytku publicznego korzystają z rozwiązań, które przyciągną nowych klientów. Prócz reklam internetowych, inwestuje się w tradycyjne metody, takie jak logo ze stali nierdzewnej. Artystyczny projekt z dużym rozmachem zostanie zauważony przez każdego przechodnia. Ich montaż na elewacji budynku gwarantuje promocję miejsca. Napisy powstają z najlepszej jakości surowców.

Prezentują się bez zarzutu, nawet po upływie czasu. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych ze względu na zastosowanie stali nierdzewnej. Właściciel nie ma problemu z pielęgnacją logotypu, ponieważ nie osadza się na nim korozja. Klient może zamówić napisy z metalu 2D lub 3D. Rodzaj czcionki i kolor jest również ustalany indywidualnie. Ciekawe propozycje napisów oraz innych dekoracji elewacyjnych można znaleźć na stronie internetowej  Litery.m-ar.pl.

© Copyright 2023 | www.magazyn-poc.pl