Si-Tech


Wystaw Komentarz
Ocena (0 z 0 głosów)

Nazwa: Si-Tech
Adres: Dobra, 9
Kod pocztowy: 05-306
Miejscowość: Jakubów
Telefon: 25 749 88 60
WWW: https://www.sitech.net.pl/


Posadzka betonowa

Posadzka tworzona z dekoracyjnego betonu składa się najczęściej z warstwy wylewki wynoszącej mniej więcej 10 milimetrów. Wykonuje się ją na posadzce już istniejącej lub zupełnie nowej. Posadzka betonowa to ciekawe rozwiązanie, które przypadnie do gustu szczególnie miłośnikom wnętrz surowych, industrialnych, minimalistycznych i loftowych. Doskonale komponuje się z elementami ceglanymi, metalowymi, szklanymi i wieloma innymi. Bez wątpienia jest to efektowna dekoracja poprawiająca estetykę wnętrza, która nikogo nie pozostawi obojętnym.

Podłoga betonowa tworzy jednolitą płaszczyznę, co jest przydatne w przypadku osób urządzających strefę dzienną, w której salon, kuchnia oraz jadalnia tworzą otwarte wnętrze. Na jej korzyść przemawiają nie tylko walory dekoracyjne, ale i ponadprzeciętna trwałość. Podłogę betonową bardzo trudno zniszczyć, co oznacza, że jej zakup jest inwestycją na długie lata. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie sitech.net.pl. Jest to adres przedsiębiorstwa zajmującego się tworzeniem solidnych podłóg betonowych w korzystnych cenach.

Data dodania: 2019-11-17

Pozostałe Firmy

Image

Racoon Polska

Szukasz sprawdzonej firmy, która oferuje wysokiej jakości włosy do przedłużania? Zależy Ci na tym, aby zamówić produkty oraz wysłać swoich pracowników na profesjonalne szkolenie pod okiem najlepszych w tej dziedzinie? Polecamy Ci w takim razie firmę Racoon Polska. Dla nich przedłużanie i doczepianie włosów to chleb powszedni. W Polsce uchodzą za liderów w tej dziedzinie dzięki swoim innowacyjnym metodom oraz wysokiej jakości naturalnym puklom włosów do przedłużania. 
Odwiedź ich stronę internetową racoon.pl i zapoznaj się dokładnie z ich ofertą. Sprawdź ich usługi i dowiedz się, jakie produkty możesz u nich zamówić oraz jakie i dla kogo szkolenia oferują. Jesteśmy przekonani, że jeśli zdecydujesz zgłosić się do nich, to będziesz bardzo zadowolony z ich podejścia do klienta, wysokiej jakości usług oraz naprawdę solidnych i prezentujących się naturalnie produktów. 

Image

Qdent Warszawa

Wśród osób unikających stomatologa ze strachu znajdują się nie tylko osoby bojące się bólu. Duża część pacjentów obawia się też wysokich kosztów leczenia, co wcale nie jest dziwactwem, gdyż koszty usług stomatologicznych faktycznie nie należą do najtańszych. Jeszcze droższe są zaawansowane zabiegi, na przykład leczenie kanałowe, czy zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej bądź protetyki.

Jednak nawet w przypadku chęci wykonania takich zabiegów nie trzeba poważnie nadwerężać swojego budżetu, zawsze bowiem można znaleźć korzystniejszą ofertę. Zdecydowanie przedstawia taką dentysta z Warszawy. Cennik zaprezentowany na stronie qdent.pl każdy powinien uznać za przystępny, co dotyczy nie tylko standardowych zabiegów, lecz również bardziej zaawansowanych, z wszystkich możliwych obszarów stomatologii.

Image

PITERSON Sp. z o.o.

Jeśli szukasz doświadczonego, godnego zaufania property managera, to firma Piterson zdecydowanie jest tym, czego szukasz! Profilem działalności firmy jest przede wszystkim zarządzanie wspólnotami w Warszawie. Tego typu pomoc każdorazowo rozpoczynana jest od wykonania audytu, który pozwala umożliwia rozeznanie na temat jej aktualnej sytuacji. Na tej podstawie opracowywane są cele, do których dalej dąży się w procesie administrowania. 

Następnie przedstawiane są wyniki analizy w zakresie:

  • obniżenia kosztów obsługi budynku,
  • poprawy jakości pracy obecnych serwisów,
  • uzyskiwania pożytków z nieruchomości,
  • ustalenia efektywnych procedur funkcjonowania wspólnoty,
  • oszczędności energii elektrycznej i cieplnej,
  • podniesienia zadowolenia mieszkańców.

Wejdź na piterson.pl - znajdziesz tam więcej szczegółów na temat oferty!

© Copyright 2023 | www.magazyn-poc.pl