Psycho-med


Wystaw Komentarz
Ocena (0 z 0 głosów)

Nazwa: Psycho-med
Adres: Trakt Brzeski, 80
Kod pocztowy: 05-077
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 606-737-220
WWW: https://psycho-med.pl


Badanie na prawo jazdy warszawa | https://psycho-med.pl

Firma wykonuje badania psychotechniczne dla kierowców zawodowych oraz przeprowadza testy dotyczące przyznawania pozwolenia na broń. Ponadto są tutaj wystawiane diagnozy lekarskie z zakresu medycyny pracy dla przedstawicieli różnych zawodów. Każde badanie na prawo jazdy w Warszawie wyceniane jest indywidualnie, w zależności od tego:

  • czy chodzi o kierowcę początkującego, czy już doświadczonego;
  • jaka jest kategoria prawa jazdy;
  • czy badanie dotyczy instruktorów jazdy;
  • jaki dokładnie jest pakiet wybrany dla konkretnej osoby.

Szczegółowe informacje na temat opłat umieszczone są pod adresem psycho-med.pl. Osoby zainteresowane wykonaniem diagnostyki w placówce mogą również skontaktować się z pracownikami, aby poznać szczegóły. Cennik na witrynie obejmuje także badania z zakresu medycyny pracy dla przedstawicieli różnych profesji oraz szkolenia zawodowe. Oferta jest atrakcyjna w porównaniu z konkurencyjnymi pracowniami. Jeśli klient chce skorzystać z usług dodatkowych, cena jest ustalana indywidualnie. 

Data dodania: 2022-10-10

Pozostałe Firmy

Image

Racoon Polska

Szukasz sprawdzonej firmy, która oferuje wysokiej jakości włosy do przedłużania? Zależy Ci na tym, aby zamówić produkty oraz wysłać swoich pracowników na profesjonalne szkolenie pod okiem najlepszych w tej dziedzinie? Polecamy Ci w takim razie firmę Racoon Polska. Dla nich przedłużanie i doczepianie włosów to chleb powszedni. W Polsce uchodzą za liderów w tej dziedzinie dzięki swoim innowacyjnym metodom oraz wysokiej jakości naturalnym puklom włosów do przedłużania. 
Odwiedź ich stronę internetową racoon.pl i zapoznaj się dokładnie z ich ofertą. Sprawdź ich usługi i dowiedz się, jakie produkty możesz u nich zamówić oraz jakie i dla kogo szkolenia oferują. Jesteśmy przekonani, że jeśli zdecydujesz zgłosić się do nich, to będziesz bardzo zadowolony z ich podejścia do klienta, wysokiej jakości usług oraz naprawdę solidnych i prezentujących się naturalnie produktów. 

Image

Qdent Warszawa

Wśród osób unikających stomatologa ze strachu znajdują się nie tylko osoby bojące się bólu. Duża część pacjentów obawia się też wysokich kosztów leczenia, co wcale nie jest dziwactwem, gdyż koszty usług stomatologicznych faktycznie nie należą do najtańszych. Jeszcze droższe są zaawansowane zabiegi, na przykład leczenie kanałowe, czy zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej bądź protetyki.

Jednak nawet w przypadku chęci wykonania takich zabiegów nie trzeba poważnie nadwerężać swojego budżetu, zawsze bowiem można znaleźć korzystniejszą ofertę. Zdecydowanie przedstawia taką dentysta z Warszawy. Cennik zaprezentowany na stronie qdent.pl każdy powinien uznać za przystępny, co dotyczy nie tylko standardowych zabiegów, lecz również bardziej zaawansowanych, z wszystkich możliwych obszarów stomatologii.

Image

PITERSON Sp. z o.o.

Jeśli szukasz doświadczonego, godnego zaufania property managera, to firma Piterson zdecydowanie jest tym, czego szukasz! Profilem działalności firmy jest przede wszystkim zarządzanie wspólnotami w Warszawie. Tego typu pomoc każdorazowo rozpoczynana jest od wykonania audytu, który pozwala umożliwia rozeznanie na temat jej aktualnej sytuacji. Na tej podstawie opracowywane są cele, do których dalej dąży się w procesie administrowania. 

Następnie przedstawiane są wyniki analizy w zakresie:

  • obniżenia kosztów obsługi budynku,
  • poprawy jakości pracy obecnych serwisów,
  • uzyskiwania pożytków z nieruchomości,
  • ustalenia efektywnych procedur funkcjonowania wspólnoty,
  • oszczędności energii elektrycznej i cieplnej,
  • podniesienia zadowolenia mieszkańców.

Wejdź na piterson.pl - znajdziesz tam więcej szczegółów na temat oferty!

© Copyright 2023 | www.magazyn-poc.pl