Klinika Potocki


Wystaw Komentarz
Ocena (0 z 0 głosów)

Nazwa: Klinika Potocki
Adres: Botaniczna, 11
Kod pocztowy: 14-500
Miejscowość: Braniewo
Telefon: 55 234 68 76
WWW: https://klinikapotocki.com/


Operacja nerwu łokciowego

Jednym z obszarów medycyny, w jakim wykonywane są zabiegi w prywatnej Klinice Chirurgii Jednego Dnia, Klinice Potocki, jest ortopedia. Na procedury takie decydują się osoby uskarżające się na bóle kręgosłupa czy kończyn, a także odczuwające zmniejszoną ruchomość. Zabiegi takie podnoszą komfort życia, gdyż usuwają dolegliwości bólowe i zwiększają zakres ruchu, pozwalają zatem sprawnie wykonywać wszelkie czynności czy na przykład wrócić do ulubionej aktywności. Co ważne, zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, w krótkim czasie i bez przedłużającego się pobytu pacjenta w szpitalu.

Na stronie kliniki można znaleźć informacje na temat wszystkich proponowanych usług, opis zabiegów oraz wskazania do przeprowadzenia poszczególnych procedur. Jedną z częściej wybieranych opcji jest operacja nerwu łokciowego, przeprowadzana między innymi w przypadku tzw. zespołu nerwu rowka łokciowego, objawiającego się przede wszystkim bólem. Ulgę można poczuć bardzo szybko po przeprowadzeniu operacji.

Data dodania: 2023-06-27

Pozostałe Firmy

Image

Pol-Aura

Firma Pol-Aura od wielu już lat prowadzi działalność w branży chemicznej, oferując produkty dla laboratoriów znajdujących się w: przedsiębiorstwach prywatnych, uczelniach, szpitalach, jednostkach wojskowych czy inspektoratach sanitarnych. Spośród szerokiej gamy produktów klienci mogą zamówić między innymi odczynniki marki Acros Organics. Preparaty różnią się składem, gatunkiem czystości, a także przeznaczeniem. Dlatego prezentowane odczynniki można podzielić na:

  • techniczne,
  • czyste ,
  • czyste do analizy,
  • do chromatografii.

Wszystkie produkty można zamówić w sklepie internetowym. Dystrybutor dokłada wszelkich starań, aby substancje dotarły do klienta szybko i w nienaruszonym stanie. Wykwalifikowani pracownicy służą również pomocą podczas realizacji zamówienia i udzielają informacji na temat preparatów.

© Copyright 2023 | www.magazyn-poc.pl