INSTAL-FILTER SA


Wystaw Komentarz
Ocena (0 z 0 głosów)

Nazwa: INSTAL-FILTER SA
Adres: Północna, 1a
Kod pocztowy: 64-000
Miejscowość: Kościan
Telefon: 65 535 12 00
WWW: https://instalfilter.pl/


Filtry powietrza przemysłowe - INSTAL-FILTER SA

Niedaleko Poznania, w Kościanie, ma swoją siedzibę przedsiębiorstwo Instalfilter S.A. specjalizujące się w projektowaniu, wykonawstwie i montażu różnych systemów odpylania dla każdej branży przemysłu. Przyjmuje ono zlecenia na instalacje od klientów krajowych i zagranicznych, gwarantując dostosowanie systemu do norm krajowych i unijnych w zakresie oczyszczania powietrza z różnych pyłów i związków chemicznych. 

FIrma ta wykorzystuje w produkcji rozwiązania wdrożone przez siebie i stworzone przez zagranicznych projektantów. Stosuje nowoczesne technologie obróbki blach, w tym CNC, plazmowe i laserowe, dlatego tworzone przez nią przemysłowe filtry powietrza cechują się:

  • wyjątkową skutecznością,
  • wydajnością,
  • trwałością.

Przedsiębiorstwo to gwarantuje pełna obsługę inwestycji począwszy od projektu instalacji dopasowanej do specyfiki działalności firmy klienta, przez wykonawstwo i montaż, po serwis, naprawy, modernizację i rozbudowę. Chcąc dowiedzieć się więcej lub złożyć zamówienie, wystarczy zadzwonić.

Data dodania: 2023-01-28

Pozostałe Firmy

Image

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Chcąc dobrze się przygotować do wypraw, trzeba by było pomyśleć o odpowiedniej odzieży i wyposażeniu. Na stronie fjallraven.trekkersport.com.pl znajdziesz szereg różnych produktów, dzięki którym będziesz dobrze przygotowany na śnieg czy deszcz. Żadna pogoda nie będzie ci straszna. Oferta sklepu obejmuje dobrej jakości kurtki Fjallraven, które wykonano z dobrych jakościowo materiałów.

Oferowane są tam kurtki trekkingowe, puchowe, myśliwskie, a także membranowe. W sklepie można nabyć również kurtki techniczne, które zapewniają wysoką funkcjonalność. Sklep oferuje zarówno damską, jak i męską odzież. Ponadto zajmuje się sprzedażą namiotów turystycznych. Dostępne są tam modele takie jak Abisko Dome 2 czy też Abisko Endurance 2. Dodatkowo w swojej ofercie posiada także plecaki zarówno do szkoły, jak i do pracy.

Image

Rock & Flower Studio

Każdy kto kupuje lub buduje dom marzy o tym, aby mieć przy nim piękny ogród. Jedni wolą trochę trawy oraz kilka drzew, ale są osoby dla których ważna jest estetyka oraz harmonia. Profesjonalny projekt pozwoli idealnie dopasować rośliny do tego miejsca, zaplanować całą aranżację wraz z nawierzchnią, oświetleniem czy elementami małej architektury ogrodowej. Szczególnie dobrze sprawdzi się to wśród osób, które nie mają czasu na samodzielne wykonanie tych prac, albo nie mają pomysłu jak mogło by to wyglądać.

Każdemu kto marzy o takim pięknym i cichym miejscu koło domu warto polecić stronę rfstudio.pl. Firma wykonuje projekty ogrodów w Poznaniu dla klientów indywidualnych oraz firm. W ofercie znajdziemy także projekty zieleni publicznej czy wewnątrz biur więc niezależnie od potrzeby, każdy może liczyć na fachową pomoc architektów, którzy znają się na rzeczy.

Image

PPUH ANFRA BIS

Klienci kupujący u producenta zlewozmywaków granitowych często mają wiele wątpliwości nie tylko na temat zlewozmywaków, ale również odnośnie dostawy, gwarancji i innych kwestii ważnych podczas zakupów. W FAQ na stronie internetowej anfra.pl znajdziesz odpowiedzi na takie kwestie, jak:

  • materiał, z jakiego tworzone są zlewozmywaki. To wartościowe informacje dla osób, które najbardziej cenią jakość produktów oraz wytrzymałość i staranność podczas realizacji zlecenia;
  • różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami zlewozmywaków. Dzięki temu, łatwiej dobierzesz zlewozmywak, który lepiej będzie pasował do Twoich oczekiwań;
  • kolorystyka zlewozmywaków. Dowiesz się wszystkiego m.in. o próbkach kolorów.

Po lekturze zakładki, możesz bez wątpliwości wybrać zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem w odpowiednim kolorze. Do wyboru masz ponad trzydzieści kolorów granitu.

© Copyright 2023 | www.magazyn-poc.pl