FREEHOLD Martyna Owczarczyk- Dęga


Wystaw Komentarz
Ocena (0 z 0 głosów)

Nazwa: FREEHOLD Martyna Owczarczyk- Dęga
Adres: Powstańców Śląskich, 48
Kod pocztowy: 01-381
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 730 546 454
WWW: https://www.freehold.pl


FREEHOLD Martyna Owczarczyk- Dęga • Wycena nieruchomości komercyjnej

Sprzedaż nieruchomości o charakterze komercyjnym to niejednokrotnie bardzo poważne i wymagające przedsięwzięcie. Nie należy zapominać tutaj o kwestii wartości obiektu. Wycena nieruchomości komercyjnej przez profesjonalistów nieraz może okazać się bardzo przydatną usługą. Tego rodzaju propozycje znaleźć można w ofercie takich przedsiębiorstw jak chociażby FREEHOLD. Jest to firma, która w swojej działalności zajmuje się właśnie wyceną różnego rodzaju nieruchomości, a także opracowywaniem operatów szacunkowych.

Z pomocą tego podmiotu można dokonać profesjonalnej wyceny takich lokali jak przykładowo:

  • nieruchomości komercyjne
  • lokale użytkowe
  • mieszkania
  • domy

Przedsiębiorstwo zajmuje się wykonywaniem swoich zadań na terenie Warszawy, a także jej okolic. W wielu przypadkach współpraca z tą firmą może okazać się świetnym pomysłem.

Data dodania: 2019-11-10

Pozostałe Firmy

Image

Qdent Warszawa

Wśród osób unikających stomatologa ze strachu znajdują się nie tylko osoby bojące się bólu. Duża część pacjentów obawia się też wysokich kosztów leczenia, co wcale nie jest dziwactwem, gdyż koszty usług stomatologicznych faktycznie nie należą do najtańszych. Jeszcze droższe są zaawansowane zabiegi, na przykład leczenie kanałowe, czy zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej bądź protetyki.

Jednak nawet w przypadku chęci wykonania takich zabiegów nie trzeba poważnie nadwerężać swojego budżetu, zawsze bowiem można znaleźć korzystniejszą ofertę. Zdecydowanie przedstawia taką dentysta z Warszawy. Cennik zaprezentowany na stronie qdent.pl każdy powinien uznać za przystępny, co dotyczy nie tylko standardowych zabiegów, lecz również bardziej zaawansowanych, z wszystkich możliwych obszarów stomatologii.

Image

PITERSON Sp. z o.o.

Jeśli szukasz doświadczonego, godnego zaufania property managera, to firma Piterson zdecydowanie jest tym, czego szukasz! Profilem działalności firmy jest przede wszystkim zarządzanie wspólnotami w Warszawie. Tego typu pomoc każdorazowo rozpoczynana jest od wykonania audytu, który pozwala umożliwia rozeznanie na temat jej aktualnej sytuacji. Na tej podstawie opracowywane są cele, do których dalej dąży się w procesie administrowania. 

Następnie przedstawiane są wyniki analizy w zakresie:

  • obniżenia kosztów obsługi budynku,
  • poprawy jakości pracy obecnych serwisów,
  • uzyskiwania pożytków z nieruchomości,
  • ustalenia efektywnych procedur funkcjonowania wspólnoty,
  • oszczędności energii elektrycznej i cieplnej,
  • podniesienia zadowolenia mieszkańców.

Wejdź na piterson.pl - znajdziesz tam więcej szczegółów na temat oferty!

Image

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.

Jednym z najistotniejszych elementów podczas przygotowań do ślubu, jest wybór odpowiedniego pojazdu. To właśnie w nim Para Młoda uda się do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, a następnie pod salę weselną. I choć część z nich decyduje się na nietypowe środki transportu, takie jak bryczka, to w dalszym ciągu to właśnie eleganckie i nowoczesne samochody cieszą się największym uznaniem. Jednym z nich jest cabrio do ślubu dostępne w Warszawie, w ofercie firmy Vip Cars Warsaw.

Jest to samochód sportowy i niezwykle oryginalny, przez co na długo pozostanie w pamięci wszystkich zaproszonych gości. Co równie ważne, w przypadku takiej chęci, istnieje możliwość wynajęcia pojazdu z doświadczonym kierowcą, który zawiezie Parę Młodą w wyznaczone miejsce, w sposób bezpieczny i sprawny. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich osób nieposiadających własnego auta lub też takich, które chcą przejechać się luksusowym, dobrze wyposażonym i zadbanym samochodem.

© Copyright 2024 | www.magazyn-poc.pl