EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa


Wystaw Komentarz
Ocena (0 z 0 głosów)

Nazwa: EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Adres: Fabryczna, 1B
Kod pocztowy: 42-660
Miejscowość: Kalety
Telefon: 343578624
WWW: https://converting-tasm.pl


Filc techniczny

Filc, nabywany przez klientów tego sklepu, to wyrób włókienniczy sprawdzający się w wielu gałęziach przemysłu. Interesują się nim producenci mebli oraz przedstawiciele branży budowlanej lub remontowej. Ma on grubość wynoszącą kilkanaście milimetrów i powstaje dzięki obróbce termicznej oraz mechanicznej. Przed wystawieniem na sprzedaż materiały wykorzystane do produkcji są ugniatane, moczone i zbijane w masę o gęstej strukturze. Filc techniczny powstaje z wiskozy, bawełny, a niekiedy też sierści.

Ze względu na wytrzymałość materiał ten jest wykorzystywany w formie uszczelek zabezpieczających przed pyłami i wodą. Znajduje zastosowanie również w formie tarcz polerskich, zakończeń nóg meblowych oraz elementów wygłuszających, amortyzujących i izolacyjnych. Przedsiębiorstwo Ekotech dysponuje filcem o doskonałych parametrach. Z łatwością pochłania on dźwięki, dlatego sprawdza się w motoryzacji oraz pomieszczeniach służących do nagrywania dźwięków. Jest też odporny na wysokie temperatury i rozciąganie.

Data dodania: 2022-07-31

Pozostałe Firmy

Image

YOURCAR PL SP SP Z O O

Sprawne wypożyczenie samochodu za rozsądne pieniądze nierzadko wydaje się wręcz niewykonalne. Mnóstwo formalności do załatwienia i niewiele aut do wyboru to problem, z którym zapewne zetknęło się wiele osób. Dzięki ogromnym możliwościom firmy YourCar można takich problemów jednak uniknąć, mogąc wypożyczać nowoczesne auta na terenie całego Śląska.

Firma ma swoje siedziby przede wszystkim w pobliżu lotnisk oraz dworców kolejowych, w tym w Balicach, o czym można przekonać się na stronie https://www.yourcar.pl/wynajem-aut-balice.html. To rozwiązanie nie tylko wygodne, ale i bardzo bezpieczne, a do tego tylko tutaj ceny samego wynajmu są tak atrakcyjne. Najlepiej po prostu zajrzeć na stronę yourcar.pl, wybrać auto idealnie dopasowane do własnych potrzeb, a następnie bezproblemowo je zarezerwować.

Image

GABARYTY.NET

Flota wyposażona w specjalistyczny sprzęt to podstawa firmy transportowej, która zajmuje się ładunkami ponadnormatywnymi. Bez odpowiednich samochodów niskopodwoziowych i innego sprzętu niezbędnego do załadowania i zdjęcia ładunku, przewozy ponadnormatywne nie byłyby możliwe. Wie o tym firma Gabaryty.net, która od lat oferuje swoje usługi w tym zakresie.

Wiedza i doświadczenie, jakie posiadają pracownicy wspomnianego przedsiębiorstwa, pozwalają im wykonywać swoje obowiązki z należytą starannością, co przekłada się nie tylko na terminowość, ale również na niskie koszty transportu. Zarówno to pierwsze, jak i to drugie, niezmiernie cieszy klientów, którzy nie muszą martwić się o ładunek i własną kieszeń. 

Zadowolenie klientów wyrażane jest w opiniach, jakie słyszy się o firmie. Co więcej — wspomniane wyżej przedsiębiorstwo wielokrotnie zdobywało uznanie na branżowych imprezach, jak i w specjalistycznych czasopismach. 

Image

Silesiapak

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem to produkt, na który w ostatnim czasie stawia wiele firm. Ich działania wynikają nie tylko z mody na ekologię, ale również z tego, że dzięki nim są w stanie stworzyć pozytywny wizerunek firmy. Warto bowiem pokreślić, że świadomość ludzi o stanie środowiska naturalnego, w jakim żyją z dnia na dzień rośnie. Oznacza to, że w dużej mierze tylko ekologiczne produkty są w stanie przyciągnąć uwagę niektórych.

Z powyższego od wielu lat doskonale zdaje sobie sprawę firma silesiapak.pl, która jest producentem papierowych toreb. Współpraca z tym przedsiębiorstwem daje klientowi nieograniczone możliwości. Nie dość, że może wybrać sobie rodzaj torby, jaki chce zamówić, to jeszcze wykonawca weźmie pod uwagę jego indywidualny projekt. Jest to niezwykle ważne dla firm, które na torbach chcą umieścić swoje logo lub specjalne przesłanie. 

© Copyright 2023 | www.magazyn-poc.pl