Ebordi s.c.


Wystaw Komentarz
Ocena (0 z 0 głosów)

Nazwa: Ebordi s.c.
Adres: Poznańska, 3
Kod pocztowy: 62-023
Miejscowość: Gądki
Telefon: 666 232 457
WWW: https://ebordi.pl/


https://ebordi.pl/ - Taśma dwustronna czerwona

Profesjonalna i podchodząca poważnie do każdego klienta firma z branży materiałów pakowych produkuje m.in. folie oraz taśmy. Te drugie znajdują zresztą zastosowanie nie tylko jako pakowe, ale i specjalistyczne, maskujące itp. Używa do tego celu rozmaitych tworzyw oraz typów kleju — w zależności od przeznaczenia. Gdy np. chodzi o taśmę banerową dedykowaną branży poligraficznej, to wykonana jest ona z surowca PET, a nasączona pozostaje mocnym (specjalnie modyfikowanym) klejem akrylowym.

Dostępna do zamówienia w sklepie internetowym na witrynie ebordi.pl i opisywana taśma dwustronna jest czerwona, ale w ofercie są też inne kolory, m.in. żółty i niebieski. Niezależnie od barwy jest ona przyczepna do każdej powierzchni: zarówno gładkiej, jak i chropowatej. Jest też odporna na szeroki zakres temperatur: od -20 do aż +110 st. C. Bardzo łatwo się ją aplikuje i niesamowicie ciężko ją potem zerwać.

Data dodania: 2021-07-18

Pozostałe Firmy

Image

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Chcąc dobrze się przygotować do wypraw, trzeba by było pomyśleć o odpowiedniej odzieży i wyposażeniu. Na stronie fjallraven.trekkersport.com.pl znajdziesz szereg różnych produktów, dzięki którym będziesz dobrze przygotowany na śnieg czy deszcz. Żadna pogoda nie będzie ci straszna. Oferta sklepu obejmuje dobrej jakości kurtki Fjallraven, które wykonano z dobrych jakościowo materiałów.

Oferowane są tam kurtki trekkingowe, puchowe, myśliwskie, a także membranowe. W sklepie można nabyć również kurtki techniczne, które zapewniają wysoką funkcjonalność. Sklep oferuje zarówno damską, jak i męską odzież. Ponadto zajmuje się sprzedażą namiotów turystycznych. Dostępne są tam modele takie jak Abisko Dome 2 czy też Abisko Endurance 2. Dodatkowo w swojej ofercie posiada także plecaki zarówno do szkoły, jak i do pracy.

Image

Rock & Flower Studio

Każdy kto kupuje lub buduje dom marzy o tym, aby mieć przy nim piękny ogród. Jedni wolą trochę trawy oraz kilka drzew, ale są osoby dla których ważna jest estetyka oraz harmonia. Profesjonalny projekt pozwoli idealnie dopasować rośliny do tego miejsca, zaplanować całą aranżację wraz z nawierzchnią, oświetleniem czy elementami małej architektury ogrodowej. Szczególnie dobrze sprawdzi się to wśród osób, które nie mają czasu na samodzielne wykonanie tych prac, albo nie mają pomysłu jak mogło by to wyglądać.

Każdemu kto marzy o takim pięknym i cichym miejscu koło domu warto polecić stronę rfstudio.pl. Firma wykonuje projekty ogrodów w Poznaniu dla klientów indywidualnych oraz firm. W ofercie znajdziemy także projekty zieleni publicznej czy wewnątrz biur więc niezależnie od potrzeby, każdy może liczyć na fachową pomoc architektów, którzy znają się na rzeczy.

Image

PPUH ANFRA BIS

Klienci kupujący u producenta zlewozmywaków granitowych często mają wiele wątpliwości nie tylko na temat zlewozmywaków, ale również odnośnie dostawy, gwarancji i innych kwestii ważnych podczas zakupów. W FAQ na stronie internetowej anfra.pl znajdziesz odpowiedzi na takie kwestie, jak:

  • materiał, z jakiego tworzone są zlewozmywaki. To wartościowe informacje dla osób, które najbardziej cenią jakość produktów oraz wytrzymałość i staranność podczas realizacji zlecenia;
  • różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami zlewozmywaków. Dzięki temu, łatwiej dobierzesz zlewozmywak, który lepiej będzie pasował do Twoich oczekiwań;
  • kolorystyka zlewozmywaków. Dowiesz się wszystkiego m.in. o próbkach kolorów.

Po lekturze zakładki, możesz bez wątpliwości wybrać zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem w odpowiednim kolorze. Do wyboru masz ponad trzydzieści kolorów granitu.

© Copyright 2023 | www.magazyn-poc.pl