CapitalBook


Wystaw Komentarz
Ocena (0 z 0 głosów)

Nazwa: CapitalBook
Adres: Tenisowa, 8
Kod pocztowy: 02-602
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 533496436
WWW: https://capitalbook.com.pl


Historia antykultury - https://capitalbook.com.pl

W księgarni internetowej prowadzonej przez polskie Wydawnictwo Capital można znaleźć książki, e-booki i audiobooki, w których poruszane są dosyć kontrowersyjne treści. Czytelnicy zamówią pozycje historyczne, patriotyczne, a także publicystyczne i literatury faktu. W ofercie nie mogło też zabraknąć wielu propozycji książkowych dla najmłodszych. Poza sprzedażą publikacji własnego wydawnictwa firma oferuje także książki innych producentów, w tym m.in. Fundacji Cor Dei, Instytutu Dziedzictwa Europejskiego, Siedmiorogu czy marki GREG.

Klienci mają do wyboru pozycje takich znanych autorów jak m.in.:

 • Feliks Koneczny (m.in. „O wielości cywilizacji”, „Dzieje Polski. Od początku Piastów do II rozbioru Polski”),
 • Krzysztof Karoń („Historia antykultury”), 
 • Adam Wielomski („Dekalog konserwatysty”, „Zabójcy zachodu”, „Państwo narodowe i jego wrogowie”),
 • Stanisław Krajski („Rozpad polskiego kościoła — geneza upadku”, „Masoneria polska 2014”),
 • ks. Jacek Bałemba („Uniżenie przed Bogiem centralną kwestią kultury”).
Data dodania: 2023-07-16

Pozostałe Firmy

Image

Racoon Polska

Szukasz sprawdzonej firmy, która oferuje wysokiej jakości włosy do przedłużania? Zależy Ci na tym, aby zamówić produkty oraz wysłać swoich pracowników na profesjonalne szkolenie pod okiem najlepszych w tej dziedzinie? Polecamy Ci w takim razie firmę Racoon Polska. Dla nich przedłużanie i doczepianie włosów to chleb powszedni. W Polsce uchodzą za liderów w tej dziedzinie dzięki swoim innowacyjnym metodom oraz wysokiej jakości naturalnym puklom włosów do przedłużania. 
Odwiedź ich stronę internetową racoon.pl i zapoznaj się dokładnie z ich ofertą. Sprawdź ich usługi i dowiedz się, jakie produkty możesz u nich zamówić oraz jakie i dla kogo szkolenia oferują. Jesteśmy przekonani, że jeśli zdecydujesz zgłosić się do nich, to będziesz bardzo zadowolony z ich podejścia do klienta, wysokiej jakości usług oraz naprawdę solidnych i prezentujących się naturalnie produktów. 

Image

Qdent Warszawa

Wśród osób unikających stomatologa ze strachu znajdują się nie tylko osoby bojące się bólu. Duża część pacjentów obawia się też wysokich kosztów leczenia, co wcale nie jest dziwactwem, gdyż koszty usług stomatologicznych faktycznie nie należą do najtańszych. Jeszcze droższe są zaawansowane zabiegi, na przykład leczenie kanałowe, czy zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej bądź protetyki.

Jednak nawet w przypadku chęci wykonania takich zabiegów nie trzeba poważnie nadwerężać swojego budżetu, zawsze bowiem można znaleźć korzystniejszą ofertę. Zdecydowanie przedstawia taką dentysta z Warszawy. Cennik zaprezentowany na stronie qdent.pl każdy powinien uznać za przystępny, co dotyczy nie tylko standardowych zabiegów, lecz również bardziej zaawansowanych, z wszystkich możliwych obszarów stomatologii.

Image

PITERSON Sp. z o.o.

Jeśli szukasz doświadczonego, godnego zaufania property managera, to firma Piterson zdecydowanie jest tym, czego szukasz! Profilem działalności firmy jest przede wszystkim zarządzanie wspólnotami w Warszawie. Tego typu pomoc każdorazowo rozpoczynana jest od wykonania audytu, który pozwala umożliwia rozeznanie na temat jej aktualnej sytuacji. Na tej podstawie opracowywane są cele, do których dalej dąży się w procesie administrowania. 

Następnie przedstawiane są wyniki analizy w zakresie:

 • obniżenia kosztów obsługi budynku,
 • poprawy jakości pracy obecnych serwisów,
 • uzyskiwania pożytków z nieruchomości,
 • ustalenia efektywnych procedur funkcjonowania wspólnoty,
 • oszczędności energii elektrycznej i cieplnej,
 • podniesienia zadowolenia mieszkańców.

Wejdź na piterson.pl - znajdziesz tam więcej szczegółów na temat oferty!

© Copyright 2023 | www.magazyn-poc.pl