ŚwiętokrzyskieImage

Promoefekt.pl

Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom odpowiedniej odzieży, która chroniłaby ich przed uciążliwymi warunkami pracy. W chłodniach, halach produkcyjnych, a także w innych miejscach, gdzie w pewnych okresach jest dość chłodno, pracownicy powinni mieć odzież, która ochroni ich przed zimnem. Świetnie nadają się do tego bluzy polarowe męskie i damskie oferowane przez firmę promoefekt.pl w bardzo atrakcyjnych cenach. Są to ciepłe i wygodne produkty, które można zamówić w dowolnym kolorze, rozmiarze i fasonie, także w kolorach fluorescencyjnych z paskami odblaskowymi, dzięki czemu w strefach, gdzie należy zapewnić pracownikowi szczególną ochronę, będzie on doskonale widoczny.

Dostępne są tu estetyczne bluzy wkładane przez głowę, zapinane na zamek na całej długości, a także wygodne kamizelki. Na życzenie zamawiającego możliwe jest naniesienie na nie znaku firmowego za pomocą haftu maszynowego. Są to produkty wysokiej jakości, trwałe, mile w dotyku, niemechacące się, dzięki którym pracownicy będą świetnie wyglądać, a jednocześnie zostaną zabezpieczeni przed chłodem.

Image

Firma Handlowa Piechpol Arkadiusz Piech

Tropienie zwierzyny jest zajęciem wymagającym skupienia i cierpliwości. W osiągnięciu takiego stanu z pewnością nie pomagają zmarznięte stopy, stąd też warto zainwestować w dobrej jakości obuwie.

Marka Demar przedstawia specjalistyczne buty myśliwskie, które z pewnością sprawdzą się podczas długich godzin spędzonych na ambonie w chłodzie nocy lub poranka. Jet to produkt wodoodporny, z podwyższoną cholewką, co zapewnia ciepło nie tylko samej stopie, ale także łydce. Wzmocniona podeszwa butów stanowi doskonałą izolację termiczną oraz mechaniczną, chroni stopę przed twardymi kamieniami lub korzeniami drzew. Trzewiki są dostępne w maskującym brązowym lub czarnym kolorze. W zależności od pory roku można zamówić obuwie wysokie lub też jako półbuty, doskonałe w cieplejszych miesiącach letnich. Na stronie sklepu znajduje się też bardzo czytelna lista dostępnych rozmiarów.

© Copyright 2024 | www.magazyn-poc.pl