ŁódzkieImage

Xfelgi.pl

Firma Xfelgi.pl Michał Kiełkiewicz, prowadząc serwis sprzedażowy online, stara się dostarczać potrzebny asortyment klientom z całego kraju. Proponuje dostępne w niewygórowanej cenie alufelgi, dystrybuowane w różnych rozmiarach. W ofercie można znaleźć także modele do dużych aut dostawczych (np. felgi 19, 20 cali).

Kadra sklepu chętnie odpowiada na wszelkie pytania dotyczące sprzedawanych produktów. Aby ułatwić składanie zamówienia, przygotowała i udostępniła na stronie serwisu funkcjonalną wyszukiwarkę, dzięki której można prosto oraz szybko znaleźć felgi w potrzebnym rozmiarze. 

Dostawca prowadzi również dystrybucję czujników ciśnienia opon TPMS. Poleca taki zakup każdemu, kto chce kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo własne i współpasażerów podczas podróży samochodem. Zarówno felgi, jak i czujnik są dostarczane gratis wraz z przydatnym, darmowym zestawem montażowym w komplecie. Sklep może zrealizować zamówienia pojedyncze oraz hurtowe. Zaprasza odbiorców biznesowych do stałej współpracy. 

Image

TRUST Logistics Sp. z o.o.

Produkty farmaceutyczne potrzebują specjalnych warunków przechowania w magazynie oraz w trakcie przewozu. Większość medykamentów na rynku polskim jest importowana zza granicy. Dlatego należy prawidłowo zadbać o ich dostępność i wybrać odpowiednią firmę, która na czas dostarczy ten niezbędny ładunek.

 

Idealnym rozwiązaniem dla międzynarodowego transportu leków jest wynajęcie Trust Logistic. To doświadczone przedsiębiortwo od lat trudni się przewożeniem wrażliwego towaru, który należy dostarczyć do celu jak najszybciej i we wskazanych przez producenta warunkach. Samochody są wyposażone w chłodnie, których zakres termiczny jest o rozpiętości między -25º a +25ºC. Można go ustawić dowolnie, a przy rozładunku kierowca dostarczy szczegółowy wykaz dotyczący warunków podczas trasy. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej.

Image

Klinika Okulistyczna Zbigniew Wyrzykowski

Laserowa korekcja wady wzroku to zabieg, który może być wykonywany u wielu pacjentów, szczególnie tych, którzy ukończyli 21. rok życia. Ewentualnym przeciwwskazaniem jest zaburzona gospodarka hormonalna, czy też problemy z właściwym funkcjonowaniem tarczycy. Wszystkie osoby zainteresowane poprawą swojego wzroku, muszą poddać się badaniom kwalifikacyjnym, w których trakcie mogą wystąpić przeciwwskazania, takie jak:

 • jaskra,
 • zaćma,
 • zaburzenia siatkówki związane z cukrzycą,
 • obecność rozrusznika serca,
 • ciąża,
 • skłonność do tworzenia się bliznowców.

Celem operacji wzroku jest trwała korekcja wady, dzięki czemu pacjent nie będzie musiał nosić okularów ani też soczewek kontaktowych. Klinika okulistyczna w Łodzi, zajmująca się przeprowadzania tego typu zabiegów, znajduje się na stronie wyrzykowski.net. Klienci mogą liczyć na fachową obsługę oraz opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy, dla których dobro pacjenta jest kwestią priorytetową.

Image

wyprawkowy

Twój termin porodu wypada w okresie późnojesiennym lub zimowym? Musisz więc zadbać o to, żeby do czasu rozwiązania zebrać wszystkie niezbędne rzeczy. Będzie ich znacznie więcej niż latem. Zatem dobrym pomysłem, będzie spisanie wszystkich produktów, które musi zawierać wyprawka dla noworodka. Listę na zimę znajdziesz na stronie internetowej sklepu Wyprawkowy.pl. Staranne wypunktowanie niezbędnych artykułów jest ogromnym ułatwieniem dla przyszłej mamy.

Oczywiście wszystkie przedstawione tam produkty można w kupić w ich sklepie – stacjonarnie bądź internetowo. Asortyment sprowadzany jest od znanych i cenionych producentów, co daje gwarancję najlepszej jakości w atrakcyjnie niskich cenach.

Skompletuj wyprawkę kilka tygodni przed porodem i ze spokojem czekaj na to, aż Twoje maleństwo pojawi się na świecie. 

Image

ARTFOL Sp. z o. o. s.k.

Artfol to producent folii stretch oraz wielu, rozmaitych elementów  i produktów, bazujących na niej. Są one wykorzystywane w codziennym życiu każdej osoby, dlatego oferta wspomnianej firmy cieszy się sporą popularnością. Można się z nią zapoznać na stronie internetowej, dostępnej pod adresem: artfol.pl, gdzie producent zaprezentował kompleksowe propozycje, warte rozważenia.

Wśród nich wymienić należy między innymi:

 • worki na śmieci,
 • folie do pakowania żywności,
 • woreczki i koperty foliowe w rozmaitych formatach,
 • folie pęcherzykową,
 • woreczki polipropylenowe.

Są to jak widać produkty, których wykorzystanie jest powszednie w życiu każdego człowieka, zarówno osoby prywatnej, jak i przedsiębiorstw i firm o zróżnicowanym zasięgu funkcjonowania. Producent dba o jakość oferowanych rozwiązań, dlatego warto mu zaufać.

Image

Mateusz Jęckowski Specjalista Chirurgii Ogólnej

Uwypuklenie się otrzewnej, które przede wszystkim może dawać dolegliwości bólowe, zwłaszcza po wysiłku, to oznaka przepukliny pępkowej. Ten początkowo niewielki guzek, który można wyczuć w okolicy pępka, będzie stale się powiększał, powodując coraz większe dolegliwości. Niestety tego typu problem musi zostać wyleczony metodą operacyjną.

 

Profesjonalna operacja przepukliny w Łodzi na NFZ można zostać wykonana przez fachowca, którego oferta jest dostępna pod adresem strony internetowej jeckowski.pl. Dzięki dużemu doświadczeniu i umiejętnościom specjalisty, leczenie tego schorzenia przebiega szybko i skutecznie. Odpowiednio dobrana metoda leczenia do konkretnego pacjenta, gwarantuje jego bezpieczeństwo i możliwie jak najszybszy powrót do pełnej sprawności. Trzeba też zaznaczyć, że profesjonalista otacza pacjenta kompleksową opieką, nie tylko przed zabiegiem operacyjnym, ale również po.

Image

Bonoidea

Eleganckie sale bankietowe cieszą się obecnie dużym powodzeniem wśród osób wyprawiających przyjęcia rodzinne czy biznesowe o dowolnym charakterze. Z tego względu właściciele hoteli i domów weselnych przykładają  dużą wagę do wystroju, przy czym znaczenie mają nawet najdrobniejsze detale. Liczy się w końcu każdy szczegół - począwszy od wyglądu stołów i krzeseł (oraz pokrowców, które powinny być zbliżone kolorystycznie do dekoracji), jakości zastawy stołowej, a skończywszy na lampach.

W sklepie internetowym BONOidea, który specjalizuje się w projektach wnętrzarskich każdego typu, znajduje się fenomenalny wybór w każdej z tych kategorii. Szczególną popularnością wśród klientów cieszy się nowoczesne kryształowe oświetlenie, które zachwyca eleganckim, dostojnym efektem wizualnym oraz stosowną funkcjonalnością.  

Image

NZOZ Stomatologia – Protetyka Grzegorz Fulara Lek. stom. Liliana Fulara

Żeby właściwie dbać o swoje uzębienie należy korzystać z usług ekspertów. Do takowych należy klinika dentystyczna, której oferta znajduje się na stronie internetowej stomatologiapiotrkow.pl. To dentysta działający w Piotrkowie, który oferuje rozmaite usługi z zakresu stomatologii. Zakład zatrudnia specjalistów z dziedziny protetyki, endodoncji, chirurgii stomatologicznej i kilku innych.

To wysoce profesjonalny gabinet, wyposażony w najwyższej jakości sprzęt. Dzięki temu eksperci w nim pracujący mogą jak najszybciej rozwiązać problem każdego pacjenta. W ofercie tego gabinetu znajduje się również całodobowe pogotowie dentystyczne, dzięki któremu można uzyskać wsparcie w momencie, kiedy jest to najbardziej potrzebne. Pomoc jest ekspresowa, a naprawa protezy w tym gabinecie zajmuje mniej niż 24 godziny.

Image

NFK J. KOPA Sp. J

Właściciele firm z wielu branż takich jak budowlana, energetyczna czy telekomunikacyjna, zainteresują się ofertą przedsiębiorstwa od lat oferującego różne urządzenia pozwalające wykonać specjalistyczne prace na wysokościach. W ofercie firmy NFK są podnośniki teleskopowe Genie S, umożliwiające bezpieczne przeprowadzenie różnych czynności na znacznych wysokościach.

Są to maszyny uniwersalne i funkcjonalne, które można wykorzystywać do różnych projektów. Nadają się do wykorzystania w mieście, jak i w trudno dostępnych miejscach poza obszarami zamieszkania. Sprawdzą się w pionowym transporcie towaru i osób.

Image

P.P.H.U.Agmar Marek Michta

Każdy, komu zależy na stworzeniu wyjątkowej atmosfery towarzyszącej imprezie rodzinnej, powinien zainteresować się asortymentem firmy ze strony agmar.sklep.pl. Ma ona w ofercie mnóstwo tekstyliów, w tym różne obrusy spełniające oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Przedsiębiorstwo to sprzedaje obrusy jedno- i wielokolorowe w różnych stylach, które z łatwością można dopasować do wnętrza i do okoliczności. Klienci wysoko sobie cenią obrusy plamoodporne gwarantujące długoletnie użytkowanie oraz zachowanie nieskazitelnej bieli. Nie tylko będą one stanowiły wyjątkową dekorację stołu, ale także ochronią go przed uszkodzeniami.

W sklepie można znaleźć tego typu produkty:

 • starannie wykonane,
 • o naturalnym wyglądzie,
 • nieprzepuszczające płynów i pozwalające na szybkie zebranie ich serwetką.

Poza białymi firma ta ma również obrusy czarne, złote, srebrne, zielone, czerwone i w wielu innych ciekawych kolorach. Asortyment obejmuje piękne obrusy wykończone lamówkami, inne zaś koronką bądź efektowną mereżką.

© Copyright 2024 | www.magazyn-poc.pl