Rozwój osobistyImage

F.H.U Interbis Mirosław Walenciak

Planując zakup różnego rodzaju pomoce edukacyjno-dydaktyczne i akcesoria biurowe warto zajrzeć na stronę internetową tanietablice.pl. W tym e-sklepie znajduje się szeroki wybór tradycyjnych i multimedialnych ekranów oraz innych artykułów, które doskonale sprawdzą się w:

  • pokoju dziecka,
  • szkolnej klasie,
  • biurze handlowym,
  • pubie, barze i restauracji.

Jednym z asortymentów jest wielofunkcyjna tablica korkowa o wymiarach 120x90 cm wraz z kompletem elementów mocujących i pakietem kolorowych pinezek. Oferowany wyrób został wykonany z dbałością o każdy detal, dzięki czemu oprócz funkcji typowo użytkowej może również stanowić element aranżacji każdego pomieszczenia. Na powierzchni tablicy korkowej można bowiem umieszczać ważne informacje, zdjęcia, wycinki prasowe, plakaty  czy rysunki. W sklepie można także nabyć tablice tekstylne wzmocnione ocynkowaną blachą, które mają eleganckie aluminiowe ramy.

Image

Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska

Coach dla kobiet oferuje pozytywną atmosferę współpracy oraz indywidualne podejście dla każdego klienta. W ramach współpracy można zająć się na przykład lękiem przed wyjściem ze strefy komfortu, stresem odczuwanym w pracy i zbyt krytycznym podejściem do swojego ciała. Często poruszanym na sesjach problemem jest również perfekcjonizm. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej pod adresem ogrodprzemian.pl.

Trener rozwoju osobistego udostępnia klientkom praktyczne podręczniki z ćwiczeniami, warsztaty oraz nagrania z webinarów. Wstępna konsultacja oferowana jest bez żadnych opłat.

Image

PPHU "BU-MOR"

Polecane przedsiębiorstwo oferuje klientom wysoko oceniane usługi związane ze szkoleniem pracowników w zakresie związanym z bezpieczeństwem i higieną pracy. Jedną z dostępnych pozycji jest szkolenie ogólne BHP, jakie w praktyce przechodzi większość osób zatrudnianych na różnych stanowiskach. Jest przystępne i dostępne dla każdego użytkownika sieci.

Najlepiej już teraz odwiedzić stronę eszkoleniabhp.com, na której czekają wszystkie ważne informacje odnośnie poszczególnych modułów. Wszystkie z nich zostały opracowane przez specjalistów, a ich treść i zakres tematyczny odpowiadają stanowi prawnemu w Polsce.

Image

K9 & MED Traning Center

Działalność, jaką prowadzi firma ogłaszająca się pod linkiem k9med.pl, to prowadzenie kursów tematycznych związanych z udzielaniem pomocy ofiarom wypadków oraz zdarzeń losowych zagrażających ich zdrowiu i życiu (w tym również zwierzętom). Realizator działa jako jednostka posiadająca certyfikację. 

Podczas spotkań przekazywana jest wiedza teoretyczna oraz prowadzone są zajęcia praktyczne, także w terenie. Organizator dysponuje odpowiednim do potrzeb zapleczem sprzętowym, zapewnia też dostęp do gastronomii i bazy noclegowej. Istnieje możliwość zapisu na przypominające szkolenia z pierwszej pomocy. Z takiej opcji mogą skorzystać osoby, których praca zawodowa wymaga okresowej aktualizacji certyfikatu ratownika medycznego lub chętni pragnący po prostu odświeżyć sobie zdobyte wcześniej informacje.

Image

SOLLARES Instytut Kultury Romańskiej

Dzięki ofercie przygotowanej przez Sollares wiele osób ma szansę w krótkim czasie nauczyć się języków romańskich, albowiem to właśnie w nich specjalizuje się ta wyjątkowa szkoła. Prowadzi ona bardzo wygodne i popularne zajęcia w sieci, a poprzez zastosowanie autorskich metod nauczania efektywność takiego kursu jest ponadprzeciętnie wysoka.

Oznacza to, że nauka portugalskiego online nie tylko jest w pełni możliwa, ale zapewni też zainteresowanym wyborne rezultaty. Można zdecydować się zarówno na moduł lekcji indywidualnych, jak też grupowych. Na stronie szkoły czekają wszystkie niezbędne informacje.

© Copyright 2023 | www.magazyn-poc.pl