MedycynaImage

Qdent Warszawa

Wśród osób unikających stomatologa ze strachu znajdują się nie tylko osoby bojące się bólu. Duża część pacjentów obawia się też wysokich kosztów leczenia, co wcale nie jest dziwactwem, gdyż koszty usług stomatologicznych faktycznie nie należą do najtańszych. Jeszcze droższe są zaawansowane zabiegi, na przykład leczenie kanałowe, czy zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej bądź protetyki.

Jednak nawet w przypadku chęci wykonania takich zabiegów nie trzeba poważnie nadwerężać swojego budżetu, zawsze bowiem można znaleźć korzystniejszą ofertę. Zdecydowanie przedstawia taką dentysta z Warszawy. Cennik zaprezentowany na stronie qdent.pl każdy powinien uznać za przystępny, co dotyczy nie tylko standardowych zabiegów, lecz również bardziej zaawansowanych, z wszystkich możliwych obszarów stomatologii.

Image

MASI dr Mariusz Domagalski

Pełne, kobiece i nawilżone usta to marzenie wielu kobiet. Dziś osiągnięcie takiego efektu nie jest trudne, a wszystko to za sprawą dermatologii estetycznej. Powiększanie ust w Szczecinie w niewysokiej cenie, to usługa, jaką znaleźć można w klinice Masi. Podczas wykonywania zabiegu wykorzystuje się kwas hialuronowy, który nie tylko zwiększa ich objętość, ale również nawilża je, poprawiając jednocześnie koloryt.

Wiele kobiet obawia się ingerencji skalpela. Dobra wiadomość jest taka, że powiększanie ust jest zabiegiem bezinwazyjnym i całkowicie bezpiecznym. Ponadto, podczas jego trwania pacjent nie odczuwa bólu i od razu może wrócić do swoich codziennych aktywności, bez konieczności rekonwalescencji. Powiększanie ust to usługa ciesząca się coraz większą popularnością i mogą z niej skorzystać wszystkie osoby chcące poprawić swój wygląd.

Image

M&K MED Kursy Ratowania

Niepełnosprawność czy też podeszły wiek bardzo często wiążą się z ograniczeniami w poruszaniu. Tym samym jest to duży w problem w przypadku potrzeby dotarcia przez takie osoby do lekarza, ośrodka opiekuńczego, sanatorium i tym podobnych miejsc. Stąd też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom na rynku, pojawia się coraz więcej firm zajmujących się profesjonalnym przewozem pacjentów.
 

W celu przeanalizowania ofert tego rodzaju warto, chociażby zajrzeć na stronę kursyratowania.eu. Jest to witryna internetowa specjalistycznej firmy, która z powodzeniem świadczy usługi dla przedsiębiorstw, instytucji oraz osób prywatnych. Co więcej, transport medyczny w Poznaniu świadczony przez tą obejmuje również przewóz materiałów biologicznych, krwi oraz sprzętu medycznego. Cały tabor spełnia normy sanitarne EN i PN, a więc możemy liczyć na komfortową i bezpieczną obsługę.

 

Image

DOWAN Sp. z o.o.

W szkołach, przychodniach czy też innych miejscach użyteczności publicznej doskonałym rozwiązaniem w przypadku transportu osób starszych i niepełnosprawnych, które mają kłopoty z samodzielnym poruszaniem się, może okazać się ratunkowe schodowe krzesło ewakuacyjne EvacChair 300H, które powinno być umieszczone w strategicznych miejscach budynku. Jest to krzesło o ładowności ok. 150 kg, z ramą w kolorze niebieskim, a siedziskiem i oparciem głowy zaś w kolorze żółtym. Krzesełko to jest wyposażone, m.in. w:

 • pasy bezpieczeństwa, służące do mocowania pacjenta,
 • uchwyty ścienne,
 • osłonę przeciwpyłową w kolorze żółtym,
 • instrukcje obsługi na płycie CD.

Jak posługiwać się takim krzesełkiem? Na dowan.com.pl zaprezentowano demonstracyjny film video, pokazujący obsługę krzesełka EVAC CHAIR model 300H do zjazdu w dół, 600H z dodatkowymi uchwytami transportowymi czy też model IBEX TransSeat do zjazdu po schodach w dół i wjazdu po schodach do góry i do jazdy na płaskich dystansach.

Image

Panaceum Agencja Usług Medycznych Sp. z o.o.

Klienci ze Śląska, których interesuje wszywka alkoholowa, powinni zapoznać się niezwłocznie z szeroką ofertą firmy o nazwie PANACEUM. Agencja Usług Medycznych. Proponuje ona bowiem swoim klientom niezawodne wszywki z lekiem o nazwie Esperal. Powoduje on nieprzyjemne skutki uboczne u osób, które spożyły alkohol - są one na tyle nieprzyjemne iż pacjenci szybko rezygnują z picia tego typu napojów wyskokowych. 

Firma ta proponuje zainteresowanym również rzetelną opiekę wykwalifikowanych psychologów, która to jest równie niezbędna do wyjścia z nałogu, co wsparcie farmakologiczne.

Więcej konkretnych informacji na temat tej metody pozbycia się choroby alkoholowej zainteresowani odnaleźć mogą bez problemu na stronie internetowej - zamieszczone są tam także konkretne dane kontaktowe do jej przedstawicieli. 

Image

Klinika Okulistyczna Zbigniew Wyrzykowski

Laserowa korekcja wady wzroku to zabieg, który może być wykonywany u wielu pacjentów, szczególnie tych, którzy ukończyli 21. rok życia. Ewentualnym przeciwwskazaniem jest zaburzona gospodarka hormonalna, czy też problemy z właściwym funkcjonowaniem tarczycy. Wszystkie osoby zainteresowane poprawą swojego wzroku, muszą poddać się badaniom kwalifikacyjnym, w których trakcie mogą wystąpić przeciwwskazania, takie jak:

 • jaskra,
 • zaćma,
 • zaburzenia siatkówki związane z cukrzycą,
 • obecność rozrusznika serca,
 • ciąża,
 • skłonność do tworzenia się bliznowców.

Celem operacji wzroku jest trwała korekcja wady, dzięki czemu pacjent nie będzie musiał nosić okularów ani też soczewek kontaktowych. Klinika okulistyczna w Łodzi, zajmująca się przeprowadzania tego typu zabiegów, znajduje się na stronie wyrzykowski.net. Klienci mogą liczyć na fachową obsługę oraz opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy, dla których dobro pacjenta jest kwestią priorytetową.

Image

Pracownia Rentgenowska XMED Sp. z o.o.

Coraz więcej nawet młodych osób cierpi na dyskopatię, a jest to głównie spowodowane trybem życia. Ocenia się, że ponad 50 procent społeczeństwa skarży się na bóle pleców, karku, a także okolic krzyża. Coraz wcześniej następują zmiany patologiczne w obrębie dysków, pojawia się ból i lekarze zwykle zlecają wtedy prześwietlenie kręgosłupa. Na Śląsku można skorzystać z jednej z najnowocześniejszych pracowni rentgenowskich, która dysponuje nie tylko bardzo dobrym jakościowo sprzętem, ale także doświadczoną kadrą, która stara się sprostać oczekiwaniom pacjentów, dlatego wyniki z rzetelnym opisem są do odebrania już następnego dnia.

Pracownię tę można znaleźć na stronie xmed-rtg.pl, gdzie zamieszczono także wszystkie informacje dotyczące przygotowania się do badania. O ile w badaniu odcinków szyjnego i piersiowego nie ma żadnych zaleceń, o tyle odcinek lędźwiowy wymaga ścisłej diety poprzedniego dnia z dużą ilością wody i post od godziny 18 do momentu odbycia się prześwietlenia. Można tu także wykonać badanie całego kręgosłupa zarówno na NFZ, jak i prywatnie. 

Image

Klinika Markowicz

Klinika Markowicz pragnie przedstawić na swojej stronie internetowej ofertę usługową dedykowaną wszystkim zainteresowanym zmianami, które mogą nastąpić po wykonaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki zaangażowaniu specjalistów, takich jak lekarzy, kosmetyczek, kosmetologów i wielu innych, każdy może zminimalizować lub usunąć liczne mankamenty urody. Medycyna estetyczna w Katowicach stoi na wysokim poziomie, dlatego klinika w Zabrzu postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i prezentować różne możliwości urządzeń oraz technologii wykorzystywanej na salach zabiegowych.

Przez cały czas trwania terapii z dietetykiem, lekarzem dermatologiem będą Państwo znajdować się pod opieką i kontrolą medyczną zespołu. Dzięki temu będzie można zwrócić się w każdej chwili o pomoc, jeśli uznają Państwo, że należy się poddać badaniu lekarskiemu.

Image

NZOZ Stomatologia – Protetyka Grzegorz Fulara Lek. stom. Liliana Fulara

Żeby właściwie dbać o swoje uzębienie należy korzystać z usług ekspertów. Do takowych należy klinika dentystyczna, której oferta znajduje się na stronie internetowej stomatologiapiotrkow.pl. To dentysta działający w Piotrkowie, który oferuje rozmaite usługi z zakresu stomatologii. Zakład zatrudnia specjalistów z dziedziny protetyki, endodoncji, chirurgii stomatologicznej i kilku innych.

To wysoce profesjonalny gabinet, wyposażony w najwyższej jakości sprzęt. Dzięki temu eksperci w nim pracujący mogą jak najszybciej rozwiązać problem każdego pacjenta. W ofercie tego gabinetu znajduje się również całodobowe pogotowie dentystyczne, dzięki któremu można uzyskać wsparcie w momencie, kiedy jest to najbardziej potrzebne. Pomoc jest ekspresowa, a naprawa protezy w tym gabinecie zajmuje mniej niż 24 godziny.

Image

Stępień Dermatolog

Na stronie internetowej stepien-dermatolog.pl oferowane są zabiegi, których celem jest pozbycie się trądziku, wysypki, owrzodzeń, a także innych problemów dermatologicznych. Doświadczony specjalista pomaga pacjentom, stosuje sprawdzone techniki, które usuwają skórne niedoskonałości. W gabinecie w Krakowie odbywa się także leczenie nadpotliwości. W zależności od rodzaju oraz stopnia nasilenia problemu stosuje się środki farmakologiczne lub wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej.

Dzięki temu możliwe jest zredukowanie tego uciążliwego problemu i poprawa jakości życia pacjentów. Preparat wstrzykiwany jest za pomocą cienkiej igły. Wykorzystana substancja blokuje impulsy nerwowe, które stymulują pracę gruczołów potowych. Toksyna botulinowa jest stosowana także w celu wygładzenia zmarszczek, leczenia bruksizmu lub migreny.

Image

BTL Polska Sp.z o.o.

W ofercie firmy BTL Polska Sp. z o.o. można znaleźć nowoczesne urządzenia laserowe. Oferta ta kierowana jest przede wszystkim do salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej, nie brakuje jednak w niej też urządzeń, które są wykorzystywane w placówkach ochrony zdrowia. Dotyczy to urządzeń przeznaczonych do zabiegów ginekologicznych i urologicznych. Wszystkie te sprzęty wyróżniają się najwyższą jakością, co przekłada się na niezawodne działanie, łatwe użytkowanie, a przede wszystkim - znakomite efekty.

Asortyment stanowią wysoko zaawansowane urządzenia, które znacząco ułatwiają pracę, a także czynią działanie ich użytkowników bardziej ekonomicznym. Dotyczy to między innymi nowatorskiego sprzętu Twinscan, który łączy w sobie aż dwa rodzaje laserów do depilacji, gwarantując jeszcze skuteczniejsze, szybsze i jednocześnie bezpieczniejsze usuwanie niechcianego owłosienia. Wybierając go, można zaoszczędzić.

Image

Klinika Złotowska dr Kubasik

Do kliniki zgłaszają się osoby niezadowolone z wyglądu swojego nosa. Mogą one zapisać się na zabieg, którego celem jest zmiana jego kształtu lub wielkości, co wpływa na ich pewność siebie oraz zadowolenie. Specjaliści w niej zatrudnieni mogą pochwalić się obszerną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Mają oni na koncie szereg przeprowadzonych zabiegów w Poznaniu. Korekta nosa, jaką proponują, jest wykonywana  w odpowiednich warunkach oraz  z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi. Informacje na temat funkcjonowania kliniki i usług, jakie oferuje, udostępniono na internetowej stronie klinikazlotowska.pl.

Image

Macromedica Centrum Medyczne

Oferta nowoczesnej kliniki jest skierowana do osób, które poszukują doświadczonych specjalistów. W Centrum Medycznym Macromedica zlokalizowanym w Warszawie przyjmuje urolog, który zajmuje się różnymi problemami dotyczącymi układu moczowego. Warto go odwiedzić w przypadku nieprawidłowego funkcjonowania nerek, moczowodów, pęcherza lub cewki moczowej. 

Wskazaniem do skorzystania z pomocy specjalisty są między innymi zaburzenia erekcji, dolegliwości bólowe przy oddawaniu moczu, problemy skórne zlokalizowane w okolicach narządów płciowych. Zajmuje się on leczeniem różnych chorób układu moczowo-płciowego.

Image

PIOTR-MED

Specjalizacją firmy przedstawionej na stronie internetowej pod linkiem przewozmedyczny.pl jest transport chorych znajdujących w ciężkim stanie zdrowia. Przewożone są między innymi osoby po urazach, pacjenci leżący oraz cierpiący na choroby przewlekłe. Osoby decydujące się na prywatny transport medyczny mogą liczyć na:

 • sprzęty medyczne w karetce (w tym respirator, defibrylator oraz kardiomonitor),
 • opiekę wykwalifikowanego personelu medycznego,
 • przejrzysty cennik usług,
 • sprawny transport do lekarza, domu i szpitala.

Firma realizuje trasy krajowe i międzynarodowe. Karetki przechodzą regularne przeglądy techniczne.

Image

Centrum Medyczne Kasprzaka Sp. z o.o

W placówce medycznej można skorzystać z usług wielu specjalistów. Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie cmkasprzaka.pl. Przyjmujący w Warszawie lekarz prywatny jest osobą, która dokładnie diagnozuje każdego pacjenta. Dzięki temu może dotrzeć do źródła nieprawidłowości i zastosować odpowiedni plan terapii. W przychodni przyjmują również fizjoterapeuci, którzy zajmują się rehabilitacją schorzeń narządu ruchu. Pomagają oni osobom dorosłym i dzieciom, u których występują wady postawy, deformacje i inne nieprawidłowości. Wykonywane tu są także blokady kręgosłupa. Stosuje się je w przypadku uciążliwych dolegliwości bólowych, które często pojawiają się na skutek zmian zwyrodnieniowych lub stanów zapalnych. 

Można tu również skorzystać z konsultacji kardiologa i wykonać echo serca. W placówce przyjmuje neurolog dziecięcy, który zajmuje się leczeniem chorób układu nerwowego występującymi u najmłodszych. Sprawdza odruchy motoryczne młodego człowieka, jego koordynację ruchową i reakcje na bodźce. 

Image

Psycho-med

Firma wykonuje badania psychotechniczne dla kierowców zawodowych oraz przeprowadza testy dotyczące przyznawania pozwolenia na broń. Ponadto są tutaj wystawiane diagnozy lekarskie z zakresu medycyny pracy dla przedstawicieli różnych zawodów. Każde badanie na prawo jazdy w Warszawie wyceniane jest indywidualnie, w zależności od tego:

 • czy chodzi o kierowcę początkującego, czy już doświadczonego;
 • jaka jest kategoria prawa jazdy;
 • czy badanie dotyczy instruktorów jazdy;
 • jaki dokładnie jest pakiet wybrany dla konkretnej osoby.

Szczegółowe informacje na temat opłat umieszczone są pod adresem psycho-med.pl. Osoby zainteresowane wykonaniem diagnostyki w placówce mogą również skontaktować się z pracownikami, aby poznać szczegóły. Cennik na witrynie obejmuje także badania z zakresu medycyny pracy dla przedstawicieli różnych profesji oraz szkolenia zawodowe. Oferta jest atrakcyjna w porównaniu z konkurencyjnymi pracowniami. Jeśli klient chce skorzystać z usług dodatkowych, cena jest ustalana indywidualnie. 

Image

Farmacis - laminarne.pl

Szeroki wybór najwyższej jakości wyposażenia dla placówek badawczych, uczelni medycznych oraz aptek to podstawa oferty Laminarne.pl. Firma od lat zajmuje się produkcją i dystrybucją, zapewniając swoim klientom dostęp do nowoczesnego sprzętu wykonywanego zgodnie z wymogami najsurowszych standardów. Przy tym stawia nie tylko na dopracowane konstrukcje i wysoką jakość wykonania, lecz także pełne zaangażowanie w obsługę oraz fachowe doradztwo ze strony wysoko wykwalifikowanego personelu.

Asortyment w pełni odpowiada wymogom dzisiejszego rynku. Czekają w nim takie rozwiązania, jak np. komory laminarne Alpina. Sprzęt wyróżnia się bogatym wyposażeniem podstawowym oraz budową spełniającą wymogi drugiej klasy bezpieczeństwa. Model przystosowany do pracy z cytostatykami jest wyposażony w 3 filtry HEPA o wydajności 99,995% dla MPPS oraz filtr węglowy, a także mikroprocesorowy system sterowania z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym, system sterowania przepływem powietrza i czy lampę bakteriobójczą UV.

Image

BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

W ofercie warszawskiego Salonu Medycyny Estetycznej i Laseroterapii znaleźć można wiele propozycji zabiegów mających poprawić wygląd i zdrowie, przede wszystkim skóry, a szczególny nacisk kładzie się na najbardziej znane i najchętniej wybierane procedury. Na pewno należy do nich mezoterapia mikroigłowa, która w Warszawie ma bardzo wiele odsłon - działanie zabiegu zależy od tego, jakich substancji użyje się w jego ramach, opcji jest zaś wiele.

Na zabieg ten najczęściej decydują się osoby chcące odmłodzić swoją skórę - jest to dobre uzupełnienie metod odmładzania stosowanych we własnym zakresie na co dzień, jak użytkowanie kosmetyków. Mikrodermabrazja pozwala podziałać na skórę w jej głębszych partiach, gdyż odżywcze, silnie stężone substancje są wstrzykiwane w jej głąb - bardzo cienkimi igłami.

Image

Klinika Potocki

Jednym z obszarów medycyny, w jakim wykonywane są zabiegi w prywatnej Klinice Chirurgii Jednego Dnia, Klinice Potocki, jest ortopedia. Na procedury takie decydują się osoby uskarżające się na bóle kręgosłupa czy kończyn, a także odczuwające zmniejszoną ruchomość. Zabiegi takie podnoszą komfort życia, gdyż usuwają dolegliwości bólowe i zwiększają zakres ruchu, pozwalają zatem sprawnie wykonywać wszelkie czynności czy na przykład wrócić do ulubionej aktywności. Co ważne, zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, w krótkim czasie i bez przedłużającego się pobytu pacjenta w szpitalu.

Na stronie kliniki można znaleźć informacje na temat wszystkich proponowanych usług, opis zabiegów oraz wskazania do przeprowadzenia poszczególnych procedur. Jedną z częściej wybieranych opcji jest operacja nerwu łokciowego, przeprowadzana między innymi w przypadku tzw. zespołu nerwu rowka łokciowego, objawiającego się przede wszystkim bólem. Ulgę można poczuć bardzo szybko po przeprowadzeniu operacji.

© Copyright 2024 | www.magazyn-poc.pl