StyliJa


Wystaw Komentarz
Ocena (0 z 0 głosów)

Nazwa: StyliJa
Adres: Brytyjska, 24
Kod pocztowy: 75-430
Miejscowość: Koszalin
Telefon: 577 505 081
WWW: https://stylija.pl/


StyliJa • Lakierowana torebka damska

Idealna suknia wieczorowa wymaga nie tylko towarzystwa odpowiednich butów, ale i torebki, która podobnie jak biżuteria, dopełni stylizacji. Z pewnością tę, która skradnie Twoje serce, znaleźć możesz w sklepie internetowym stylija.pl, w którym swoje outfity dopełniło już tysiące kobiet.

Niejedna lakierowana torebka damska znalazła już swoje miejsce w garderobie kobiet, które przykładają wagę do stylizacji. W danym sklepie online, dostępnych jest wiele modeli torebek, także tych nielakierowanych, które z powodzeniem podkreślają piękne suknie i sprawdzają się podczas wystawnych uroczystości. Zajrzyj do sklepu już dziś i przekonaj się sama, że atrakcyjne ceny i szeroki wybór produktów mogą iść w parze. Dołącz do grona tych kobiet, które dokonały już nie jednego zakupu w danym sklepie i cieszą się wodzącym za nim wzrokiem przechodniów i gości podczas różnych okoliczności. 

Data dodania: 2018-11-14

Pozostałe Firmy

Image

APster Wypożyczalnia Samochodów

Jeżeli potrzebujesz samochodu zaledwie na kilka godzin, nie musisz wynajmować go na cały dzień. Firma Apster prowadzi wynajem busów na godziny w Szczecinie, co pozwala na obniżenie kosztów związanych z przeprowadzką, koniecznością przewiezienia większej ilości przedmiotów, na przykład mebli czy ciężkiego sprzętu AGD ze sklepu do domu. Wybierając opcję wynajmu na godziny, wciąż można wypożyczyć stosunkowo nowy pojazd w dobrym stanie technicznym.

Firma prowadzi również wynajem krótko- i długoterminowy samochodów osobowych i dostawczych. W pierwszej opcji wynajmujący pożycza auto na okres kilku dni, na przykład na weekend. W drugiej opcji maksymalny czas wynajmu wynosi 30 dni. Ta druga opcja dedykowana jest przede wszystkim przedsiębiorcom, którzy potrzebują dodatkowego środka transportu. Warto podkreślić, że wypożyczenie samochodu na dłuższy czas to mniejszy dzienny koszt wynajmu.

© Copyright 2019 | www.magazyn-poc.pl