OLEJNIK SYSTEMY MAGAZYNOWE Sp. z.o.o.


Wystaw Komentarz
Ocena (0 z 0 głosów)

Nazwa: OLEJNIK SYSTEMY MAGAZYNOWE Sp. z.o.o.
Adres: Przedpole, 1
Kod pocztowy: 02-241
Miejscowość: Warszawa
Telefon: +48228680972
WWW: http://www.tempex.com.pl/


Rękawice do pracy w mroźni - http://www.tempex.com.pl/

W poszczególnych branżach można wyodrębnić specyficzne zawody, które mają do czynienia z niskimi temperaturami. Pierwszym skojarzeniem będzie przede wszystkim przetwórstwo spożywcze, gdzie występują różne kategorie produktów mrożonych. Jednak także sektor chemiczny wymaga utrzymywania niektórych substancji w mocno obniżonych temperaturach. Na pomoc pracownikom przychodzi w takich przypadkach strona internetowa tempex.com.pl.

Muszą oni bowiem posiadać odpowiednie zabezpieczenie ciała pod kątem potencjalnych zagrożeń. Jeśli nawet nie przebywają całościowo w mroźnych warunkach, to trzeba chronić najbardziej narażone obszary dla organizmu. Z całą pewnością kluczową rolę odegrają więc rękawice do pracy w mroźni, ponieważ dłonie są w tym względzie niezwykle wyczulone. Muszą więc podlegać ponadstandardowej ochronie.

Data dodania: 2019-08-14

Pozostałe Firmy

Image

4Rent Wypożyczalnia Samochodów

Z usług wypożyczalni samochodów wiele osób korzysta tylko wtedy, gdy już naprawdę nie ma innego wyjścia i stara się ograniczyć czas posiadania wynajętego samochodu do koniecznego minimum. Dzieje się tak w celu poczynienia maksymalnych oszczędności, gdyż wiadomo, że nie są to tanie usługi. Jeśli jednak znajdzie się dobrą ofertę, wcale nie trzeba będzie się ograniczać, ale można będzie użytkować samochód tyle, ile będzie potrzebny.

Taką ofertę ma dla swoich klientów wypożyczalnia aut 4Rent, oferująca korzystny wynajem długoterminowy samochodów w Warszawie. Z jej usług opłaca się skorzystać nawet jeśli chce się mieć samochód bardzo długo. W takich przypadkach można liczyć nie tylko na niskie ceny, ale też liczne udogodnienia, jak bezpłatny dodatek w postaci nawigacji GPS czy bezpłatne podstawienie i oddanie auta w wybranym punkcie.

Image

IQ Garden

Potrzebna Ci oryginalna ściana do wnętrza? Zielona opcja zapełniona roślinami wydaje się być świetnym rozwiązaniem dla każdego pomieszczenia - zarówno biurowego pokoju, jak i prywatnego salonu. Postaw na naturę w najlepszym wydaniu i zaproś ją do wnętrza swojego domu lub wybierz opcję idealną na zewnątrz!

Firma IQ GARDEN to przedsiębiorstwo z długoletnim stażem na rynku, które od lat zajmuje się projektowaniem, a także tworzeniem zielonych ścian. W ich ofercie znaleźć można ściany: 

  • zewnętrzne, 
  • wewnętrzne, 
  • a także billboardy i ściany z mchu. 

To od Ciebie zależy, czym upiększysz swoją siedzibę. Na stronie firmy znaleźć możesz dotychczasowe realizacji, dzięki którym zobaczysz, jak niesamowicie prezentują się tego typu ściany w różnych wnętrzach, prywatnych i publicznych. Jeśli zaciekawiła Cię oferta firmy to znak, że powinieneś skontaktować się z nią już dziś! 

Image

RemontiBudowa.pl

Platforma Dla Remontu i Budowy pragnie serdecznie zaprosić do zapoznania się z ich ofertą sprzedażową artykułów niezbędnych przy remoncie lub budowanie nowego lokalu/domu. Proponowana benzyna ekstrakcyjna 5l to specjalny preparat chemiczny idealnie sprawdzający się do odtłuszczania, rozcieńczania tłuszczów, olejów oraz wosków. Tego rodzaju benzyny używa się między innymi w:

  • czyszczeniu narzędzi,
  • czyszczeniu części samochodowych,
  • czyszczeniu rowerów,
  • czyszczeniu wielu innych zabrudzeń,

jak również metalowych elementów mechanicznych.

Sklep internetowy będący częścią francuskiej grupy od 8 lat stara się zapewniać szeroki wybór artykułów branży budowlanej. Dzięki temu każdy z zainteresowanych szybkim zakupem przez Internet może nabyć wysokiej jakości produkty w dobrej cenie. Zamówienie można składać, dzięki kontowi internetowemu, które zakłada się całkiem za darmo.

© Copyright 2019 | www.magazyn-poc.pl