ANMAR SP. Z O. O. SP. K.


Wystaw Komentarz
Ocena (0 z 0 głosów)

Nazwa: ANMAR SP. Z O. O. SP. K.
Adres: Strefowa, 22
Kod pocztowy: 43-100
Miejscowość: Tychy
Telefon: 32 780 65 31
WWW: http://wyposazenieszpitali.pl/


Wózko wanna

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że utrzymanie odpowiedniej higieny pomaga zachować zdrowie. Problem jednak pojawia się w momencie, kiedy ma się do czynienia z pacjentem o ograniczonych możliwościach motorycznych. Szpitalne warunki, szczególnie kabiny prysznicowe, często nie są dostosowane do takich osób. Dlatego też należy sięgać po rozwiązania, które pomogą w komfortowy sposób zadbać o higienę im samym, jak i wesprą w tym personel medyczny.

Takie produkty dostępne są w ofercie sklepu internetowego Anmar. To certyfikowany dystrybutor marki ArjoHuntleigh, który proponuje szereg najróżniejszych produktów, mających usprawnić funkcjonowanie najróżniejszych placówek medycznych – począwszy od szpitali po domy opieki. Jednym z takich produktów jest wózko-wanna, która zapewnia odpowiedni komfort choremu. Jest w pełni bezpieczna dla pacjenta, co stanowi jej najważniejszą cechę. To nie jedyna opcja, jaka znalazła się w asortymencie sklepu. Można go sprawdzić, wchodząc na stronę internetową firmy, gdzie znajduje się wykaz artykułów wraz z opisem poszczególnych produktów, jak i ich instrukcjami.

Data dodania: 2019-08-14

Pozostałe Firmy

Image

Malaya Sp. z o.o.

Zatrucie pokarmowe to dość poważna sytuacja, w której organizm broni się przed szkodliwą dla niego substancją. Towarzyszące temu nudności i wymioty pociągają za sobą poważne osłabienie chorego, trzeba więc uważać na to, po jakie leki sięga się dla zwalczenia tych objawów, by dodatkowo nie obciążać wyczerpywanego organizmu.

Doskonały wybór w takich przypadkach będzie stanowił naturalny preparat, który będzie bezpieczny dla organizmu, a jednocześnie przyniesie szybką ulgę - krople homeopatyczne Heel Vomitusheel. Produkt ten znacznie różni się od typowych leków na zatrucie, także dlatego, że skupia się stricte na hamowaniu torsji i łagodzeniu nudności. Warto więc mieć ten preparat w swej domowej apteczce, gdyż zatrucia pokarmowe zdarzają się dość często. W dobrej cenie oferuje go Apteka w Sieci.

Image

DR SPIL POLSKA

Doświadczony producent placów zabaw z siedzibą w Katowicach, firma Dr Spil Polska, może pochwalić się interesującymi oraz oryginalnymi aranżacjami, które swoim wyglądem nawiązują np. do kosmosu, natury czy świata bajek. Takie obiekty przyciągają najmłodszych swoją pomysłowością, wielobarwnością oraz przyjaznym charakterem.

Proponowane przez firmę place zabaw powstają w oparciu o przygotowany wcześniej projekt, który został zatwierdzony przez zleceniodawcę. Ich montaż przebiega szybko i bezpiecznie, ponieważ każdy zestaw składa się z modułowych konstrukcji, które są łatwe do zainstalowania na przygotowanym uprzednio podłożu.

Na terenie zbudowanych przez firmę placów zabaw dzieci czują się dobrze i w bezpieczny oraz przyjemny sposób spędzają czas. Dzięki wymyślanym tam przez siebie zabawom rozwijają swoją sprawność fizyczną oraz wyobraźnię.   

Image

YOURCAR PL SP SP Z O O

Sprawne wypożyczenie samochodu za rozsądne pieniądze nierzadko wydaje się wręcz niewykonalne. Mnóstwo formalności do załatwienia i niewiele aut do wyboru to problem, z którym zapewne zetknęło się wiele osób. Dzięki ogromnym możliwościom firmy YourCar można takich problemów jednak uniknąć, mogąc wypożyczać nowoczesne auta na terenie całego Śląska.

Firma ma swoje siedziby przede wszystkim w pobliżu lotnisk oraz dworców kolejowych, w tym w Balicach, o czym można przekonać się na stronie https://www.yourcar.pl/wynajem-aut-balice.html. To rozwiązanie nie tylko wygodne, ale i bardzo bezpieczne, a do tego tylko tutaj ceny samego wynajmu są tak atrakcyjne. Najlepiej po prostu zajrzeć na stronę yourcar.pl, wybrać auto idealnie dopasowane do własnych potrzeb, a następnie bezproblemowo je zarezerwować.

© Copyright 2019 | www.magazyn-poc.pl